Telefon
WhatsApp
Orkay.net’e Hoş Geldiniz

Hakkımızda

Hakkımızda

Merhaba !

2020 yılının başlangıcı ile birlikte Muğla İlinde ki Picotti ve Adat Reklam iş birliği ile Antalya Şubesini açmış bulunmaktayız.

Hızlı Yürümenin İlk Adımı sloganı ile birlikte OrkaY Reklam Ajansıhayata Merhaba! dedi.
bizim burdaki amacımız işletmelerin kalitelerini arttırma amaçlarında onlara yardım ve destek sağlayan ürünlerimizle çabalarını kolaylaştırmak.

Orkay Reklam Ajansı olarak Antalya'da şeffaf kartvizit , baskılı pipet, baskılı sipsi ve bir birinden farklı tüm Cafe bar ve diğer sektörler de ihtiyaç olan baskılı malzemelerimizi ve ya ürünlerimizi ayağınıza getiriyoruz. Bizimle hızlı yürümenin ilk adımını atabilirsiniz. Orkay reklam Ajansı Antalya 'da her zaman bir telefon kadar uzağınızda.

minimum maliyetle maksimum kalite sunmayı hedefliyoruz.  hem işletmeleri hem potansiyel müşterileri memnun etme çabasındayız. 
hem işletme bazında hemde müşteri bazında artık terimler ucuz pahalı diye değil kaliteli ve kalitesiz olarak ayrılmış durumda . 
bazı detaylar küçük görünsede çok çarpıcı etkiler yaratabiliyor ve özel hissettiriyor . bizde ufak değişimlerle kaliteli ürünlerimizin 
daha özel ve daha özgü olmasını sağlıyoruz buda hizmet verdiğimiz işyerlerini bulundukları pazarda daha kendine özgü kılıyor. 
sunduğumuz kalitenin yanı sıra harika bir reklam aracılığıda yapmış oluyoruz . minik detaylarla akılda kalıcı etkiler uyandırıyoruz.
ürünlerimiz müşterilerin taşıyabiliceği boyutta olduğundan işletme dışında sizden bağımsız reklamınız yapılmış oluyor.
üstelik yaptığınız reklam kişinin işinede yaradığı için kişide birde memnuniyet hissi uyandırıyoruz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içinHemen Arayın!

(0539) 763 9 000
Hemen Arayın!

Talep Formu